MULTIPLAY forum  

Go Back   MULTIPLAY forum > Zanimljivosti > Software i hardware
Register FAQ Members List Calendar Search Today's Posts Mark Forums Read

Reply
Thread Tools Display Modes
Unread 22. Sep 2005., 00:28   #1
[4eS]SledgeHammer
Najbolji

Rep Power: 59 [4eS]SledgeHammer je šmeker[4eS]SledgeHammer je šmeker[4eS]SledgeHammer je šmeker
Send a message via ICQ to [4eS]SledgeHammer
Slusalice za muziku

Razmisljam se da uzmem neke kvalitetnije slusalice, pretezno zbog muzike . Ako se neko razume u ovo bio bi zahvalan na preporukama
I naravno da cena ne bude par glava nego nesto u granicama normale
[4eS]SledgeHammer is offline   Reply With Quote
Unread 22. Sep 2005., 02:07   #2
:::duledux:::
[iDuledux]

:::duledux:::'s Avatar

Rep Power: 140 :::duledux::: has a reputation beyond repute:::duledux::: has a reputation beyond repute:::duledux::: has a reputation beyond repute:::duledux::: has a reputation beyond repute:::duledux::: has a reputation beyond repute:::duledux::: has a reputation beyond repute:::duledux::: has a reputation beyond repute:::duledux::: has a reputation beyond repute:::duledux::: has a reputation beyond repute:::duledux::: has a reputation beyond repute:::duledux::: has a reputation beyond repute
Re: Slusalice za muziku

Da se ja pitam..... Sennheiser
Nesto ovako:

Ove su u US 200$ (verovatno sam naisao na najskuplji model), ne znam cene kod nas, ali su vrh!!

ateisti.com
:::duledux::: is offline   Reply With Quote
Unread 22. Sep 2005., 02:49   #3
Wele
General pukovnik

Wele's Avatar

Rep Power: 227 Wele has a reputation beyond reputeWele has a reputation beyond reputeWele has a reputation beyond reputeWele has a reputation beyond reputeWele has a reputation beyond reputeWele has a reputation beyond reputeWele has a reputation beyond reputeWele has a reputation beyond reputeWele has a reputation beyond reputeWele has a reputation beyond reputeWele has a reputation beyond repute
Send a message via ICQ to Wele Send a message via MSN to Wele

prosetaj do 4audio
ili koliko para za slusalice?

Wele is offline   Reply With Quote
Unread 22. Sep 2005., 13:27   #4
malivragolan
Zastavnik

malivragolan's Avatar

Rep Power: 63 malivragolan ima na šta da bude ponosanmalivragolan ima na šta da bude ponosanmalivragolan ima na šta da bude ponosanmalivragolan ima na šta da bude ponosanmalivragolan ima na šta da bude ponosanmalivragolan ima na šta da bude ponosanmalivragolan ima na šta da bude ponosanmalivragolan ima na šta da bude ponosanmalivragolan ima na šta da bude ponosan

Definitivno ako hoces Hi Fi sluske za muziku probaj u 4audio(carli caplina, jebem li ga koji broj,od pumpe sa leve strane u kuci, ima tabla). Mada su se sada pojavile i 5.1 sluske koje su teska perverzija. Do 80evra 5.1 su uglavnom neke no name firme, ali zato preko toga je vec druga prica tj. zvuk.
malivragolan is offline   Reply With Quote
Unread 22. Sep 2005., 14:15   #5
[4eS]SledgeHammer
Najbolji

Rep Power: 59 [4eS]SledgeHammer je šmeker[4eS]SledgeHammer je šmeker[4eS]SledgeHammer je šmeker
Send a message via ICQ to [4eS]SledgeHammer

Quote:
Ove su u US 200$
Jbt kostaju ko ceo stub
Quote:
5.1 sluske
Da cuo sam za 5.1 slusalice i zivo me zanima u cemu je fora. Zar 5.1 ozvucenje ne znaci 5+1 kanal? Bas me interesuje kako su to mogli da nabiju u dva zvucnika?
[4eS]SledgeHammer is offline   Reply With Quote
Unread 22. Sep 2005., 16:37   #6
malivragolan
Zastavnik

malivragolan's Avatar

Rep Power: 63 malivragolan ima na šta da bude ponosanmalivragolan ima na šta da bude ponosanmalivragolan ima na šta da bude ponosanmalivragolan ima na šta da bude ponosanmalivragolan ima na šta da bude ponosanmalivragolan ima na šta da bude ponosanmalivragolan ima na šta da bude ponosanmalivragolan ima na šta da bude ponosanmalivragolan ima na šta da bude ponosan

Probao sam neke divce 5.1 doduse na igricama. Posto su ti prekrile celu usnu skoljku, mogu ti reci da su stvorile vrlo pristojan surround efekat. Sa razlicitom visinom i bojom tonova ti stvaraju osecaj prostornosti. Ali posto nisam imao kinte u tom trenutku, lepo sam kupio Altec Lansing za 1400 din, do sledece prilike.
malivragolan is offline   Reply With Quote
Reply

Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules